A A A K K K
для людей з порушеннями зору
КУ "Інклюзивно-ресурсний центр"
Дубенської міської ради
Рівненської області

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Участь фахівця (консультанта) практичного психолога у творчій майстерні на базі РОІППО

23 травня 2024 року фахівець (консультант) Олександра АНДРІЮК взяла участь у творчій майстерні для фахівців (консультантів) психологів ІРЦ з теми "Робота психолога з дітьми з особливими освітніми потребами" на базі РОІППО. Під час зустрічі фахівці мали можливість : ознайомитися з практичним досвідом своїх колег; обговорити питання щодо розвитку емоційного інтелекту через гру дітей з ООП; пропрацювати на собі кінезіологічні і нейропсихологічні вправи.

12:43 24.05.2024

Участь в івент -зустрічі в Спеціальна школа в м.Дубно

Директор ІРЦ Вікторія ДМИТРІЄВА та фахівці (консультанти) 22 травня 2024 року були учасниками івент-зустрічі "Світ особливої дитини в спеціальній школі".   Основною метою зустрічі було об'єднання зусиль педагогічної спільноти Дубенської територіальної громади щодо навчання та корекції розвитку дітей з порушеннями інтелекту. Щиро дякуємо за цікаву, насичену, яскраву, багатогранну зустріч організаторам!

17:33 22.05.2024

Вітаємо з Днем МАМИ!

Вітаємо зі Святом всіх хто носить почесне ім’я - МАМА! Нехай це зворушливе і тепле свято ознаменується поблажливо всміхаючись, радістю і добром. Бажаємо кожній мамі на світі – тільки кращого. Здоров'я, міцної сім'ї, надійності та впевненості, достатку і радості за своїх діток. Щастя в ваші люблячі очі й миру в серці!

11:06 12.05.2024

Створення безпечного освітнього середовища для дітей і дорослих

Впродовж 4-х зустрічей на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти директор інклюзивно-ресурсного центру Вікторія ДМИТРІЄВА отримувала нові знання за освітньою програмою спеціальної підготовки «Створення безпечного освітнього середовища для дітей і дорослих». Бажаємо успішно використовувати здобуті знання у професійній діяльності!

18:09 10.05.2024

З ВЕЛИКОДНЕМ!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!                                                                                                                                 Колектив ІРЦ щиро вітає з Великоднем!  Нехай це свято буде часом єднання, любові та надії для кожного з нас та нашої любої України. Нехай віра, яку ми відчуваємо цього особливого дня, приводить нас до нових досягнень і перемог. Нехай ми завжди залишаємось сильними та непереможними, прагнучи до світлого майбутнього для нашої країни.

10:55 05.05.2024

Участь фахівця (консультанта) у Всеукраїнській науково-практична конференції

Вперше в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Безбар'єрний простір в освіті: нові вимоги, виклики та успішні практики", до якої долучилася фахівець (консультант) КУ"Інклюзивно-ресурсний центр" Дубенскої міської ради Лотиш Тетяна Сергіївна

18:36 11.04.2024

Інклюзивний саміт "Простір безмежних можливостей" - до 5-річчя діяльності Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти РОІППО.

Вітаємо нашу директорку Вікторію Дмитрієву з отриманням Грамоти від Рівненського обласного інституту післядипломної освіти за досягнення в інклюзивній освіті та плідну співпрацю з РОІППО

16:20 05.04.2024

Розважально-пізнавальна гра «У гості до Казкової Феї»

20 березня в День спонтанного прояву доброти, студенти ВП «Дубенський фаховий медичний коледж», разом із своїми наставниками Юлією ШВИДКО та Людмилою БОЙКО завітали у Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Дубенської міської ради та провели з дітками, які отримують у закладі корекційно-розвиткові послуги, розважально-пізнавальну гру «У гості до Казкової Феї».

14:22 20.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень